неділя, 29 жовтня 2017 р.

Конференція для вчителів англійської мови - "Macmillan Autumn School"

 Конференція для вчителів англійської мови - "Macmillan Autumn School" на тему:   "1-ші та10/11-і класи: реалізація вимог нової державної Програми для загальноосвітніх шкіл в підручниках видавництва "Макміллан"

четвер, 11 травня 2017 р.

Участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнських конкурсів з англійської мови "Грінвіч", "Пазл"






Бажаємо успіхів !

неділя, 5 березня 2017 р.

Тиждень іноземної мови

Відкриття тижня

Конкурс "Знавці англійської граматики"






Велика Британія очима дітей, Презентації проектів

Конкурс з англійської мови "Пазл"


Заключний концерт

Ось так яскраво та цікаво пройшов в нашій школі тиждень іноземної мови!

неділя, 12 лютого 2017 р.

Тиждень іноземної мови 2017


З понеділка 20 лютого 2107 року в КЗ "ХСШ №93" починається тиждень іноземної мови. Метою якого є підвищення знань учнів, ознайомлення та повторення традицій, культури англомовної країни Великої Британіїї. Понеділок почнеться з оформлення стінгазет та надання інформації про Британське Королівство.


неділя, 22 січня 2017 р.

Мотивація для вивчення англійської мови

Мотивація для вивчення англійської мови

Вивчення англійської мови - це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Для того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.
Тому, перш ніж приступити до освоєння мови, необхідно чітко уявляти, для чого це потрібно та які можливості можуть відкритися. Знання мови сприяє розвитку розумового потенціалу, розширенню світогляду, професійному зростанню, повазі й визнанню серед друзів і колег. До найбільш же сильних мотивуючих факторів, які спонукають людину приступити до вивчення англійської мови, можна віднести:
1. Успішне просування по кар'єрних сходах. Адже працівник, який володіє іноземною мовою, цінується набагато вище. Відповідно, шанси отримати більш високу посаду значно зростають. До того ж є можливість улаштуватись на роботу в іноземну компанію або сміливо вирушати працювати за кордон.
Володіння англійською дозволяє вести листування та переговори з іноземними партнерами, писати наукові праці, статті та публікуватися у закордонних виданнях, що також істотно підвищує кар'єрні перспективи.
2. Можливість навчатися за кордоном. Знаючи мову, можна спробувати свої сили і вступити до іноземного університету або ж пройти стажування за своєю спеціальністю за кордоном.
3. Необмежений доступ до інформації. Англійська мова - це міжнародний засіб спілкування, тому що саме нею проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури. За даними «Вікіпедії», більше 50 % усієї інформації, розміщеної в Інтернеті, опубліковано саме англійською, що відкриває величезні можливості з вивчення будь цікавить тематики.
4. Задоволення власних амбіцій і прагнення до саморозвитку. Успішне освоєння англійської мови - це відмінна можливість продемонструвати наполегливість у досягненні поставленої мети, а також власні інтелектуальні здібності. Вивчення будь-якої мови є й чудовою тренуванням пам'яті, що в подальшому дозволяє легше засвоювати будь-який матеріал.
5. Відсутність мовного бар'єра під час подорожей, адже англійську в якості рідної використовують понад 400 млн осіб, ще близько 1 млрд вільно нею розмовляють. Англійська мова використовується в усіх готелях світу, аеропортах, на вокзалах, у великих музеях, тому її знання автоматично вирішує численні проблеми, з якими може зіткнутись турист під час подорожі. Знання англійської призводить до стирання культурних і національних кордонів, бо людина починає відчувати себе громадянином світу й може легко вступати в контакт із представниками інших народів.
6. Наявність родичів або друзів за кордоном є чудовою мотивацією для вивчення англійської, адже це дозволяє не втрачати родинні та дружні зв'язки, а також не відчувати проблем у спілкуванні з новим членом сім'ї. Крім того, наявність у сім'ї іноземця, яки володіє англійською, сприяє вивченню культури та традицій його країни, а зробити це без знання мови практично неможливо.
7. Можливість насолоджуватися творами мистецтва в оригіналі (книги, пісні, фільми, вистави тощо), адже відомо, що при перекладі з іноземної мови перекладач інтерпретує твір по-своєму. А перегляд фільмів англійською дозволяє не тільки оцінити видовищність картини та її сюжет, а й отримати задоволення від гри акторів, яка повністю втрачається при дубляжі.
8. Допомога своїм дітям при вивченні англійської мови. Знання мови та її постійне вживання в домашніх умовах значно полегшує процес її вивчення дітьми, оскільки навчання буде проходити у природних умовах і без будь-якого примусу. У перспективі ж удасться заощадити значні фінансові кошти, які в подальшому довелось б витратити на репетиторів чикурси вивчення англійської.
Однією з найбільш сильних мотивацій для продовження вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так відмінно не мотивує, як наявність позитивного результату при виконанні якої-небудь справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити тільки в задоволення. Адже з кожним новим заняттям процес засвоєння матеріалу здійснюється швидше, а значить, і вивчення мови буде просуватись набагато ефективніше.
І головне, пам'ятати, що мотивація - це потужний психологічний інструмент, бо саме вона допомагає не припиняти рух уперед, а наполегливо просуватись до своєї мети й долати всі труднощі у вивченні англійської мови.

субота, 21 січня 2017 р.

Підсумки Року англійської мови 2016 в Україні

Відбулися суттєві зміни в українській системі освіти. Підвищення кваліфікації вчителів англійської мови в Україні стало невід’ємною частиною реформ. У партнерстві з ініціативою GoGlobal та Британською Радою в Україні Міністерство освіти та науки України започаткувало проект «Вчителі англійської мови — агенти змін», який готує вчителів англійської мови з різних регіонів України відповідно до міжнародних стандартів. Як наслідок – 1428 вчителів англійської мови опанували сучасні практики викладання. Так, до кінця навчального 2017 року 50 тисяч дітей в 7 областях навчатимуться вже за новою методикою.«Одним із найголовніших здобутків ми вважаємо збільшення кількості та якості літніх мовних таборів, у яких школярі вчаться спілкуватись англійською за допомогою поєднання ігрових і навчальних методик. Протягом 2016 року на базі 5 501 навчальних закладів у 24 областях України відбулися літні мовні табори, в яких взяли участь 219 190 дітей. Ці показники збільшилися вдвічі, порівняно з 2015 роком», – зазначає міністр освіти та науки України Лілія Гриневич. У 2016 році був реалізований проект пришкільних мовних таборів із залученням іноземних волонтерів GoCamp, що виховує нову генерацію українців із глобальним світоглядом і з навичками, необхідними для ХХІ століття. 117 іноземних волонтерів із 38 країн світу приїхали до України, аби навчати понад 9000 українських школярів.