Конспект уроку в 4 класі. "Граматика"


Тема 9. Мешканцi моря. Граматика.
Мета уроку
Практична: вправляти учнів в мові, яка вивчається; підготувати учнів до слухання, до читання і практичного використання діалогу; граматична структура There was, There were;
Освітня: пояснювати граматичні завдання, опрацювати дiалог у парах; навчити описувати малюнок, керуючись граматичними структурами;
Розвиваюча : розвивати читацькі, мовленнєві та слухові навички;
Виховна: виховувати ввічливими, толерантними; виховувати любов до англійської мови;
Обладнання: EW 2 pupils book, CD EW 2 диск, комп'ютер/телевізор, наочність «Будинок»
Тип уроку: комбінований, з елементами інтерактивного
                                  Перебіг уроку
1.     Привітання
-Good morning, dear children!
2.     Мовленнєва розминка
-         What`s the day today?(Який сьогодні день)
-         What`s the weather like today?(яка погода)
-         What`s the weather like yesterday?(яка погода була вчора)
3.     Перевірка домашнього завдання
-         What was your hometask for today?
3.1.         Словниковий диктант
На екрані з'являються малюнки з тваринами, якi проживають у морi. Завдання учнiв швидко записувати згаданих тваврин.
Whale, dolphin, jellyfish, shark, eagle.
          3.2. Перевірка д/з
 Учні пишуть слова. Вчитель по класу перевіряє виконання д.з. Коли учні закінчать, 1 або 2 учні зачитують свою роботу на колективну перевірку написаного.
4.     Засвоєння нових знань, умінь і навичок
4.1.         Актуалізація опорних знань
 Фронтальна перевірка
-         Пригадаємо, як сказати про знаходження предмету у конкретному мiсцi у теперiшньому часi. ( There is, There are)
-         А якщо предмет знаходився у конктретному мiсцi в минулому часi?
-         Тодi ми використовуємо There was, There were.
4.2.         Робота за пiдручником( Pupil`s book p.95)
1.Учнi описують малюнок з використанням граматичних структур There was, There were
2. Listening (Pupil`s book p.95)
-Tell the class to listen to the children in the photo. Play CD 2 track 25. Children listen and follow in their book. Children listen and repeat in the pauses.
4.3.         Фізкультхвилинка
Під музику учні виконують рухи.
We are running, 
 We are jumping, 
Trying sky to get. 
We are skipping, 
Trying sky to get.  
5.     Осмислення і засвоєння нових знань, умінь і навичок
5.1.         Робота в парах
Учні практикуються  в роботі з діалогом в парах, опираючись на малюнок, використовуючи  граматичнi структури There was, There were.
5.2.         Game « What can you remember»
In this lesson put up flashcards. Tell children to look at them carefully. Take them down. Children tell you was there, e.g.
There was a T-shirt. What colour was it? It was blue, etc.    
There were cats. What colour were they? They were black.                                         
6.      (Підсумок)
6.1.         Гра «Монстри»
Учнів об'єднують у 2 команди. Пропоную намалювати частини тіла різних тварин. Наприклад, cat`s eyes/ shark`s tail/ jellyfish`s legs/ shark`s teeth. Учасники гри від кожної команди біжать до дошки й виконують завдання. Далі малюють наступні представники команд. Останні учасники повинні домалювати «монстра» і дати йому кличку.
7.     Домашнє завдання

Скласти діалог, з використанням граматичних структур. 

Немає коментарів:

Дописати коментар