Конспект уроку 1 клас. Тема 1. Знайомство. Говоріння .

1 клас. Тема 1. Знайомство. Говоріння .
Мета уроку
Практична: вправляти учнів в мові, яка вивчається; повторити раніше вивчений лексичний матеріал;
Освітня: навчити давати відповіді на запитання, керуючись граматичними структурами; пояснювати нові слова
Розвиваюча : розвивати читацькі, мовленнєві та слухові навички;
Виховна: виховувати ввічливими, толерантними; виховувати любов до англійської мови; виховувати любов до національних традицій.
Обладнання: EW 1 pupils book, наочність з кольорами, предмети.
Тип уроку: комбінований
                                          Перебіг уроку
1.     Привітання
-Good morning, dear children!
2.     Фонетична  розминка
Six red foxes are sitting in the boxes.
3.     Актуалізація опорних знань
3.1.         Робота за картками
-                     Look at the teddy. What`s the colour?
-                     Look at the car. What`s the colour?
-                     Look at the boat. What`s the colour?
4.     Засвоєння нових знань, умінь і навичок
4.1.         Фронтальне опитування
-                     Пригадаємо,  як ми з вами вітаємось при зустрічі.
-                     Вітання – це слова, які вимовляють люди під час зустрічі, це поздоровлення когось зі святом. Привітання має бути тепливим, з усмішкою, висловлю ти бажання спілкуватися й надію на взаємність з боку співрозмовника. Люди, зустрічаюсь, у різній формі, різними засобами бажають одне  одному доброго здоровя ,доброго дня, доброго вечера. Прощаючись, ми говоримо «До побачення», «Всього найкращого».
-                     А як вітаємось і прощаємось англійською?
-                     Hello! Good bye!
4.2.         Робота за пiдручником( Pupil`s book p.25)
Учні відкривають підручники. Слухаємо діалог CD 1track 29.
-                     Прослухали текст. Слухаємо і повторюємо.
4.3.         Фізкультхвилинка
Head, shoulders, knees and toes
Knees and toes
Eyes and ears and mouse and nose
Head, shoulders, knees and toes
Knees and toes
5.     Осмислення і засвоєння нових знань, умінь і навичок
5.1.         Читання тексту по ролям
Учні отримують кожен роль Ден, Лілі, містер Джолі. І читають кожен свої слова.
5.2.         Гра “What`s missing
Картки з зображенням різних предметів зворотною стороною кріпимо на дошку. Один з учнів закриває очі, інші учні ховають одну з карток. Учень відкриває очі.
Діти запитують: - What`s missing?  Учень має сказати: a
Таким чином учні змінюють один одного і змінюють різні малюнки, повторюючи правило.
6.      Підсумок
6.1.         Бесіда
-                     Які запитання ми сьогодні ставили?
-                     Які слова повторили?
-                     Як віталися і як прощалися?

-                     А як вітаються і прощаються в Україні?

Немає коментарів:

Дописати коментар