1 клас. Тема 1. Знайомство. Граматика.

1 клас. Тема 1. Знайомство. Граматика.
Мета уроку
Практична: вправляти учнів в мові, яка вивчається; повторити раніше вивчений лексичний матеріал; опрацювати граматичну структуру It`s a…, It`s ...
Освітня: пояснювати граматичні завдання, навчити давати відповіді на запитання, керуючись граматичними структурами;
Розвиваюча : розвивати читацькі, мовленнєві та слухові навички;
Виховна: виховувати ввічливими, толерантними; виховувати любов до англійської мови;
Обладнання: EW 1 pupils book, наочність з кольорами, предмети.
Тип уроку: комбінований
                                          Перебіг уроку
1.     Привітання
-Good morning, dear children!
2.     Фонетична  розминка
Six red foxes are sitting in the boxes.
3.     Актуалізація опорних знань
3.1.         Робота за картками
Картки кладемо на стіл зображенням вниз. Вибираємо одного з учнів і він вибирає одну з карток. Дивиться на картку, інші учні не мають бачити зображення. Учень має без слів передати, що на малюнку, інші відгадують. (Cat, kitten, rabbit, dog, fish, frog, bird)
4.     Засвоєння нових знань, умінь і навичок
4.1.         Фронтальне опитування
-         Пригадаємо, як правильно поставити запитання, що це?
-         What is it?
-         І як ми даємо відповідь?
-         It is a…
Потім, демонструючи наочність, викликаю учнів, і вони повинні поставити запитання і дати відповідь. Картки з зображенням іграшок ( doll, ball, teddy, car, train, boat, plane)
4.2.         Робота за пiдручником( Pupil`s book p.26)
Учні відкривають підручники, показую на м`яч  Bodkin`s. Учні повторюють.
Показую на машину – It`s a car.учні повторюють. Додаю – It`s red.
Продовжуємо з іншими предметами. Учні повертаються один до одного і ставлять запитання і дають відповіді.
It`s a doll. It`s pink.
It`s a teddy. It`s orange.
It`s a dog. It`s white.
It`s a boat. It`s pink.
It`s a cat. It`s grey.
4.3.         Фізкультхвилинка
Head, shoulders, knees and toes
Knees and toes
Eyes and ears and mouse and nose
Head, shoulders, knees and toes
Knees and toes
4.4.         Робота у зошитах
Речення, які усно були опрацьовані, записують у зошит.
5.     Осмислення і засвоєння нових знань, умінь і навичок
5.1.         Гра “What`s missing”
Картки з зображенням різних предметів зворотною стороною кріпимо на дошку. Один з учнів закриває очі, інші учні ховають одну з карток. Учень відкриває очі.
Діти запитують: - What`s missing?  Учень має сказати: a
Таким чином учні змінюють один одного і змінюють різні малюнки, повторюючи правило.
6.      Підсумок
6.1.         Бесіда
-         Які запитання ми сьогодні ставили?

-         Які слова повторили? 

Немає коментарів:

Дописати коментар