Конспект уроку 3 клас. Тема 3. Подарунки. Граматика.

3 клас. Тема 3. Подарунки. Граматика.
Мета уроку
Практична: вправляти учнів в мові, яка вивчається; граматична структура like, likes;
Освітня: пояснювати граматичні завдання, різницю вживання, повторити вивчену лексику про спорт;
Розвиваюча : розвивати читацькі, мовленнєві та слухові навички;
Виховна: виховувати ввічливими, толерантними; виховувати любов до англійської мови; почуття національної гордості.
Обладнання: EW 2 pupils book, CD EW 1 диск, наочність «Спорт»
Тип уроку: комбінований, з елементами інтерактивного
                                  Перебіг уроку
1.     Привітання
-Good morning, dear children!
2.     Мовленнєва розминка
-         What`s the day today?(Який сьогодні день)
-         What`s the weather like today?(яка погода)
-         What`s the weather like yesterday?(яка погода була вчора)
3.     Перевірка домашнього завдання
-         What was your hometask for today?
          3.2. Перевірка д/з
Проводимо фронтальне опитування та перевіряю, як учні склали речення вдома зі словами like, likes
4.      Засвоєння нових знань, умінь і навичок
4.1.         Пояснення нового матеріалу
Теперішній неозначений час вживається, коли мова іде про регулярно повторювані дії.
I/you/we/they + like
He /she/it + likes
4.2.         Робота за пiдручником( Pupil`s book p.42)
-         Пригадаємо, які види спорту ми вивчили( football, basketball, tennis, swimming).
-          Яких відомих вітчизняних спортсменів ви знаєте? Ось, наприклад, Яна Олександрівна Клочкова  — українська плавчиня, яка виграла 5 олімпійських медалей, серед яких 4 золоті.
-         Свої золоті медалі Яна виграла на Літніх Олімпійських іграх 2000 та 2004 років у комплексному плаванні на дистанціях 200 та 400 метрів; срібну медаль вона отримала на іграх 2000 року у плаванні вільним стилем на дистанції 800 метрів.
-         Нам потрібно з'єднати хто який вид спорту любить.
4.3.         Фізкультхвилинка
Під музику учні виконують рухи.
We are running, 
 We are jumping, 
Trying sky to get. 
We are skipping, 
Trying sky to get.  
5.     Осмислення і засвоєння нових знань, умінь і навичок
5.1.         Робота в парах
Учні працюючи в парах, з'єднують малюнки між собою.
The boy likes football.
The girl likes tennis.
The bird likes singing.
The girl likes basketball.
6.     (Підсумок)
-         Які види спорту повторили, з якою структурою при цьому працювали?
7.     Домашнє завдання

W.B. p. 24 Ex/2, скласти речення

Немає коментарів:

Дописати коментар